Pracownia Projektowa Atelier 58 zajmuje się projektowaniem architektury oraz architektury wnętrz. Nasze usługi dedykujemy wszystkim tym, którzy pragną podnosić estetykę i funkcjonalność swojego otoczenia. Należymy do grona szczęśliwców, dla których praca jest pasją. Swój zawód traktujemy jako misję, zaś poziom niezbędnego zaangażowania uczynił z niego nasz sposób na życie. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była radosnym procesem twórczym. Chętnie zdejmiemy z Twoich barków ciężar urzędniczych formalności i poprowadzimy , jak najkrótszą drogą wprost do realizacji wymarzonego planu!

Zapraszamy do pracowni w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Sieradzu.

architekci Iwona i Cezary Wielowscy
mgr inż. arch. Iwona Wielowska – studiowała architekturę na Politechnice Łódzkiej oraz architekturę krajobrazu na Universitaet fuer Bodenkultur w Wiedniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodących wiedeńskich pracowniach (Atelier Wimmer, AW Architekten). Sześć twórczych lat spędzonych pośród blichtru i szyku miasta, gdzie duch klasyki flirtuje z nowoczesnością ukształtowały ją estetycznie i myślowo. W 2010r. rozpoczęła samodzielną działalność projektową tworząc Atelier 58. W pracy zawodowej ceni sobie prostotę i umiar.

mgr inż. arch. Cezary Wielowski
– ukończył studia architektoniczne i prawnicze uzupełniające, posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej  oraz uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi. Jego żywy temperament i zamiłowanie do wyzwań sprawiają, iż doskonale odnajduje się na placu budowy. Dzięki doświadczeniom zdobytym podczas nadzorowania budów na terenie Polski, Rumunii i Ukrainy potrafi pogodzić w sobie rozmach architekta i racjonalizm wykonawcy.